Maxi balíček

 
1390
1391113901391
   
 • vyr 129DSC 0021 Tip Kód: 252
  Maxi balíček
  Na dotaz

  KOMPLETNÍ SPECIFIKACE MAXI BALÍČKU:

  JIŽNÍ MORAVA:

  RULANDSKÉ BÍLÉ 2019 - polosuché bílé víno - Typická Rulanda bílá s atraktivní aromatikou a vyváženým patrem.

  SYLVÁNSKÉ ZELENÉ  - Suchý Sylván se svěžím a atraktivním aromatickým projevem a středně dlouhou dochutí.

  RAKOUSKO:

  GRÜNER VELTLINER RIED HERMANNSCHACHERN 2019 - suché bílé víno - Jemná hra ovoce, pepřově-kořeněná, minerální, krásně strukturovaná a dlouhá chuť na patře. Jde o opravdu "velký" Rakouský Veltlín, víno má velký potenciál.

   

  ITÁLIE: 

  GEWURZTRAMINER DOC ALTO ADIGE “FESTIVAL" - polosuché bílé víno - Hrozny pěstované v alpském podhůří v nadmořské výšce 400m jsou základem tohoto výjimečného vína slámově zlaté barvy a květinové vůně s tóny růží a karafiátů a muškátového oříšku. Harmonické, měkké, svěží víno s dlouhou dochutí.

   

  ŠPANĚLSKO:

  VIŇA CARTIN 100% ALBARIŇO - suché bílé víno - Ve sklenici slámově žlutá s vůní ovoce a květů, na patře ovocná a minerální s jemným, strukturovaným a harmonickým dojmem. Částečně malolakticky fermentováno. Excelentní, oblíbené a vysoce hodnocené víno z oblasti Galicie.

  MOIXERO CRIANZA SELECCIONADA - suché červené víno - Vybrané hrozny jsou základem pro toto exkluzivní víno z podoblasti Rioja Alta. Jemné aroma zralých bobulí z vinic starších čtyřiceti let vystavených působení slunečních paprsků na jihozápadních svazích Kantabrijských hor dodávají tomuto vínu jedinečnost, kterou nelze napodobit. Dvanáct měsíců v novém dubovém sudu a dalších dvanáct měsíců školení v láhvi. Temné třešňové tóny, jemné aroma a dlouhotrvající ovocná chuť v kombinaci s kulatou strukturou a elegantní tříslovinou - tak lze charakterizovat Moixero Crianza Seleccionada. Nebo jednoduše: toto je typická Rioja.


  1 390 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem